14 mar 2016

Happiness 💎

                     
  Szczęście - to emocja, spowodowana doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne.
Każdy z nas ma w życiu coś co nas uszczęśliwia dla niektórych to znajomi dla innych pasja, dla jeszcze innych rodzina, etc. Na świecie jest mnóstwo rzeczy dzięki którym się uśmiechamy i czujemy się szczęśliwi. Jakbym miała zacząć wymieniać co mnie uszczęśliwia post trwałby wieczność. Jestem pozytywną osobą i staram się cieszyć z wszystkiego. Szczęście jest nam potrzebne.


Co by było gdyby każda osoba na świecie była nie szczęśliwa, świat byłby ponury. Wszyscy chodziliby przytłoczeni, smutni, zero życia. Każdy w życiu ma gorsze chwile, ale po burzy zawsze wychodzi słońce, pamiętajcie! Nawet jeśli ta burza trwa przez jakiś czas. 
Zastanów się co sprawia ci radość, jeśli to pasja, rozwijaj ją!
Jeśli czytanie, czytaj!
A może spędzanie czasu z rodziną, przyjaciółmi, nic trudnego!
Rób jak najwięcej rzeczy, które cię uszczęśliwiają, myśl pozytywnie, miej uśmiech na twarzy.
Pozytywnymi myślami przyciągasz pozytywne rzeczy.
Może uszczęśliwi was to, że już za troszkę ponad 60 dni wakacje! :D
                                                     


 Sweterek-New Look
Spodnie-New Look
Buty- H&M 
/Wybaczcie, że jest tak mało zdjęć ale po powrocie ze szkoły biegałam i łapałam dobre światło. Nie było to zbyt łatwe ale mam nadzieję, że tyle też Wam wystarczy :D /


1 komentarz:

  1. Widzisz, nie zawsze się tak da, po prostu być szczęśliwym. Cierpię na chorobą afektywną dwubiegunową i tego nie idzie kontrolować, nie można kontrolować manii, czy też depresji. W depresji odczuwa się anhedonię, czyli taki stan w którym nic Cię nie cieszy, ale to nie dlatego, że ludzie chcą się tak czuć! Z tego, co zaobserwowałam na swoim przykładzie to wszystko dookoła się po prostu dzieje. Szczęście i bycie pozytywnym jest uzależnione od tego jak funkcjonuje nasz mózg. Coś, co pomaga Tobie nie koniecznie musi pomagać mi i tutaj nie wierzyłabym raczej w żadne przyciąganie po prostu tak się dzieje, tak się dzieje, jeśli nie masz nad swoim życiem kontroli. Ludzie żyjący w depresji nie chcą być wcale smutni, serio. Oni po prostu są smutni.
    Liczę na rewanż.
    www.tylko-szum.blog.pl

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję, że wszedłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostawisz opinię w komentarzu i zaobserwujesz żeby być na bieżąco. Dziękuje Ci bardzo :)
*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy z osobna bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥

STATISTIC

FOLLOWERS