13 lip 2017

FOTOALBUM - FOTOBUM


 Foto albumy to świetny rodzaj wywoływania zdjęć. Pozwalają zatrzymać cenne chwile i wspomnienia w małej "książeczce" w bardzo prosty i nowoczesny sposób.
Często jest tak, że zdjęcia ze smartfonów omijamy w wywoływaniu i zamieszczamy je w mediach społecznościowych ale na szczęście jest taka firma jak fotobum, która ułatwia zatrzymanie tych chwil.  Fotobum to strona, która zachwyciła mnie designem jakim obdarzają swoje produkty.
Od firmy otrzymałam foto album z uroczą okładką wraz z jeszcze bardziej słodkimi naklejkami.
                                            TUTAJ KUPICIE :D KLIK

Wybierając mini foto album czyli nowość tej stronki mamy 2 opcje. Możemy zdecydować się na jeden z wariantów. Mniejszy z 24 zdjęciami i większy z 48. Ja wybrałam opcję mniejszą bo miałabym niezły problem z uzbieraniem większej ilości zdjęć.
 Na stronie mamy także możliwość połączenia się np. z instagramem z którego automatycznie możemy pobrać zdjęcia, które chcemy widzieć w naszym albumie co jest ultra wygodne i sama z tego skorzystałam! <3 Instagram to moja kuźnia wspomnień i to tam zamieszczam zdjęcia z najważniejszych chwil mojego życia <3
Zdjęcia w mniejszym wariancie są drukowane pojedynczo na stronę czym różni się od drugiej wersji gdzie zdjęcia są po dwa na stronę.
Zdjęcia są wydrukowane w bardzo dobrej jakości pomimo niektórych robionych smartfonem.  Papier na którym mamy zdjęcia jest bardzo przyjemny i gruby co tworzy naprawdę spójną całość z naszymi wspomnieniami. Kolory zdjęć nie uległy żadnej zmianie co jest jak najbardziej na plus ;)
Naklejki, które mamy w zestawie w żaden sposób nie niszczą zdjęć i w każdej chwili możesz je odkleić!!
   
     Facebook firmy KLIK
INSTAGRAM FIRMY KLIK

5 komentarzy:

 1. To wspaniały pomysł ♥ często zapominamy o tradycyjnym wywoływaniu fotografii i zostawiamy zdjęcia w postaci pliku, jednak takie nigdy nie będą miały takiej wartości - niestety lub stety, bo to z kolei wymusza na nas większą kreatywności i stworzenie takiego oto fotoalbumu ☺ Nigdy nie widziałam takich naklejek. Są świetne!
  Oby tak dalej i pozdrawiam,
  Loki JFinn.x

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie to wygląda :) Ja własnie dlatego zajmuję się scrapbookingiem, zeby właśnie dekorować oprawę zdjęć w labumie :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekny album i niezapomniane wspomnienia <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję, że wszedłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostawisz opinię w komentarzu i zaobserwujesz żeby być na bieżąco. Dziękuje Ci bardzo :)
*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy z osobna bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥

STATISTIC

FOLLOWERS