28 lut 2016

WHAT SHOULD NOT BE SHARED ONLINE?

                      

Czego nie powinno się udostępniać w internecie? Mimo wszystko internet nie jest bezpiecznym miejscem. Jeśli ktoś szuka o nas informacji, łatwo je znajdzie właśnie tutaj. Dlatego też trzeba się zastanowić co możemy pisać a czego nie.

1. Adres


To pierwsze czego nie powinniśmy udostępniać w internecie, dla własnego bezpieczeństwa. Mimo, że napisanie gdzie mieszkamy może nie wydawać się niczym strasznym to niektórych informacji lepiej nie udzielać.


2. Nasze wady/kompleksy/czuły punkt

Na świecie żyją różni ludzie, są też tacy, którzy szukają wszystkiego aby zaszkodzić drugiej osobie. Dlatego też najlepiej jest nie pisać o tym co jest w nas złe, nie wymieniać własnych wad. Bo inni mogą to wykorzystać przeciwko nam. Jasne, można pisać posty na blogu typu "Kompleksy" ale najlepiej nie wypisywać tam swoich.

3. Zdjęcia

Na to też powinniśmy uważać, nie każde zdjęcie nadaje się na udostępnienie w internecie. Nie chodzi o ładne/brzydkie a o to jak ono wygląda. Niektórzy wstawiają półnagie/nagie zdjęcia, które już zostaną w internecie na bardzo długo. W przyszłości takie osoby mogą tego żałować. 
4. Prywatne sprawy
To co dzieje się u nas niech zostanie u nas. Chodzi mi o takie poważniejsze sprawy. Prywatność jest bardzo ważna. Najważniejsze jest po prostu to aby uważać co się udostępnia.

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zdobyć informacje na temat drugiego człowieka.

Wszystko co umieszczamy w internecie tu zostaje, nawet jeśli myślimy, że to usunęliśmy!!


Ramoneska: Reserved
Koszulka: Reserved
Koszula: Sinsay
Szalik: Szafa siostry
Buty: Nike Roshe Run
Na ustach mam: Lovely Lip Gloss matowy nr 1 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję, że wszedłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostawisz opinię w komentarzu i zaobserwujesz żeby być na bieżąco. Dziękuje Ci bardzo :)
*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy z osobna bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥

STATISTIC

FOLLOWERS