21 gru 2015

Baby I'm perfect for you
Hej, jestem Oliwia! Ale to już chyba wiecie... Mam swoje foszki, momenty, kiedy wyżywam się na wszystkim (i wszystkich) wokół. To śmieszne, bo wiem, że kiedy się uśmiecham wyglądam dość niewinnie. Jestem wybuchową osobą. Kiedy coś mi nie pasuje, odrazu o tym mówię albo to pokazuję. Mam tyle wad, których na co dzień nie widać. Jestem ich świadoma i mimo wszystko nie są moimi kompleksami. Na zewnątrz staram się być twarda. Staram się, aby nic nigdy nie rozzłościło mnie na tyle, by się rozkleić. Często chcę, by ktoś domyślił się o co mi chodzi, a kiedy tego nie robi, jeszcze bardziej się denerwuję. Jednak przychodzą momenty, kiedy pokazuje się moje prawdziwe oblicze. Kiedy zobaczę małe dziecko, które próbuje wejść na murek, przy asekuracji taty wydaję z siebie uroczy dźwięk. Kiedy z okna widzę osoby starsze, które nie mogą poradzić sobie z zakupami, mam wrażenie, że zaraz się rozpłaczę, tak samo jest kiedy widzę biedne p s i a k i w schroniskach. Kiedy oglądam wiadomości i słyszę, chociażby o tragedii jaka wydarzyła się w Paryżu, zastanawiam się co złego jeszcze ma się wydarzyć? Żyjemy w ciągłym biegu, udając twardych i niezniszczalnych. Przez codzienną monotonię, często jesteśmy nieludzcy. Prawda jest jednak taka, że przychodzą momenty w życiu, w których bez większej przyczyny zalewa nas ciepło. Ja to czuję. Wydaje mi się wtedy, że wszystko jest w porządku. To ciepło zalewa mnie, kiedy wiem, że pomimo moich wszystkich wymienionych wyżej wad, jest ktoś, kto mnie kocha. I na szczęście człowiek został "zaprogramowany" tak, że bez względu na wszystkie negatywne cechy drugiej osoby, on będzie ją kochał i szanował. I ja też mam takie osoby. I te śmieszne momenty kiedy w myślach mówię sobie "Boże powiedz mi z kim ja żyję". Ale mimo wad, mimo wszystko, zależy mi. Nie uważacie, że to najlepsza rzecz w człowieku? Zawsze wspominam o negatywach, a tu coś nowego :) Pamiętajcie, że zawsze jest ktoś, kto bezwględnie was kocha. Może wystarczy się tylko rozejrzeć i to dostrzec? Trzymajcie się xx (piosenka specjalnie dla Klaudi.Dziekuje ze jestes ze mna <3 Zawsze moge na Ciebie liczyc! Kocham :* PAMIETAJ TE WAKACJE NASZE!)
                
                      WESOŁYCH ŚWIĄT!!

   Z okazji zbliżających się świąt wstawię Wam trochę moich inspiracji świątecznych :) Podzielcie się swoimi w komentarzu :)

(oczywiscie 1D dla Klaudi ♥ )
A jak Wy spędzacie święta? Jesteście perfekcyjni? Macie pytanie? Piszcie, chętnie poodpowiadam, podyskutuję :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję, że wszedłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostawisz opinię w komentarzu i zaobserwujesz żeby być na bieżąco. Dziękuje Ci bardzo :)
*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy z osobna bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥

STATISTIC

FOLLOWERS