28 kwi 2017

28.04.17

    Przełom kwietnia i maja to dla mnie dość ciężki okres. Chyba mogę tak powiedzieć, Głównie z powodu, że do 19 maja na ponad miesiąc wyjechałam z domu. Zostałam wysłana ze szkoły na kursy. Na szczęście weekendy i różne święta mam wolne ufff... Z tego powodu postów będzie pojawiać się mniej ale spokojnie! Każde wolne jakie tylko mam wykorzystuje na zdjęcia i pisanie postów dla Was, Niedługo zaczną pojawiać się posty kosmetyczne - w końcu!

 Cały czas przymierzam się do zrobienia posta o nowym aparacie ale szczerze Wam powiem, że jakoś mi to nie idzie i tak naprawdę sama nie wiem co mogłabym w takim poście zawrzeć, więc jeśli macie jakieś pytania lub propozycje to napiszcie w komentarzu może w końcu się zabiorę do zrobienia takiej notki.
    Zdjęcia do dzisiejszego posta robiłam niedawno myśląc, że jest ładna pogoda... Jak możecie zauważyć np. po moich włosach był okropny wiatr ale pomimo to coś udało się nam zrobić. Mam bardzo cierpliwe rodzeństwo haha! Na sobie dzisiaj mam t-shirt z koniami i jednorożcem (!), do tego założyłam szary kardigan z chińskiej stronki, moje ukochane jeansy z zary, które pojawiały się tu nie raz i nowe buciki w których jestem zakochana po uszy, są baardzo wygodne - adidas stan smith klasycznie z zielonym kolorem. Bardzo je lubię i polecam bardzo! Są super wygodne i swietnie wyglądają!

11 komentarzy:

Bardzo dziękuję, że wszedłeś na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostawisz opinię w komentarzu i zaobserwujesz żeby być na bieżąco. Dziękuje Ci bardzo :)
*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy z osobna bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥

STATISTIC

FOLLOWERS