27 mar 2017

22 mar 2017

DESZCZ ZAWSZE PRZESTAJE PADAĆ


'Miłe w deszczu jest to, że zawsze kiedyś przestaje padać. Na końcu.' - powiedział kiedyś bardzo dobrze wszystkim znany z czasów dzieciństwa, nieco smutny i najczęściej przygnębiony Kłapouchy. Mimo, że od czasów kiedy to Kubuś Puchatek był naszym największym przyjacielem minęło już sporo to warto wziąć sobie do serca słowa pewnego osiołka.

18 mar 2017

14 mar 2017

ŚNIEŻYCOWY JAR


W jeden z ostatnich weekendów postanowiłam odwiedzić to piękne miejsce aby przetestować mój nowy aparat. No właśnie, może coś o nim powiem? Jest to aparat firmy Canon dokładnie EOS 1300D. Kupiłam go w zestawie z torbą, obiektywem i innymi potrzebnymi rzeczami. Pracownik sklepu bardzo fajnie doradził mi dodatkowo zakup filtra UV czyli szkiełko, które zakładamy na obiektyw i działa na zasadzie szkła hartowanego na telefonie. Kosztowało mnie to ok. 50 zł a cieszę się bardzo ponieważ mam większą pewność, że kiedy np spadnie mi aparat nie zbije mi się obiektyw tylko szkiełko. No dobra może przejdźmy do zdjęć :) Mam jeszcze dla Was propozycję! Jeśli macie do mnie jakieś pytania na jakiekolwiek tematy to napiszcie w komentarzu a ja jak uzbiera się ich więcej postaram się na nie odpowiedzieć :) Oznaczajcie te pytania #Q&A. Miłego oglądania :*

12 mar 2017

YOSHOP


Hej! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją stronki Yoshop. Dodatkowo chciałam Wam się  pochwalić, że w końcu mam nowy aparat! Jestem tym na maxa podekscytowana bo wreszcie będę mogła realizować moje pomysły!! Ale o tym myślę, żeby stworzyć odrębny post :)

1 mar 2017

INSPIRATION TIME

Sprawa z zakupem mojego aparatu niestety się przedłużyła tak więc postanowiłam nie zostawiać Was bez posta i stwierdziłam, że wstawię 1/10 moich inspiracji. Ja inspiracje uwielbiam i zawsze mam ich pełno na telefonie, w laptopie wszędzie i nie może ich zabraknąć w moim życiu tak samo jak muzyki!! Miłego oglądania :)
                                        ŹRÓDŁO - WE HEART IT & PINTEREST

STATISTIC

FOLLOWERS