29 lis 2016

BON PRIX


Hej !! Dzisiaj post który cieszy mnie ogromnie. Współpraca z taką firmą jak Bon Prix jest jak spełnienie marzeń. Myślę, że mogę to tak porównać. Mój blog nie jest najpopularniejszy  więc tym bardziej cieszy mnie to, że firmy interesują się moją działalnością. Jest to ogromne wyróżnienie, które daje mocnego kopa do dalszego działania. Chciałabym Wam dzisiaj pokazać parę rzeczy, które zamówiłam z tej strony.

23 lis 2016

19 lis 2016

11 lis 2016

6 lis 2016

BEAUTY BOX - LIFERIA

    Liferia to najpopularniejszy beauty box na Ukrainie. Od niedawna firma działa także w Polsce. Miałam okazję dla Wwas przetestować kosmetyki i mam nadzieję, że się Wam spodoba :)
Beauty-box'y znacie na pewno. W Polsce jest parę dość popularnych ale Liferia to troszkę coś innego. Różni się napewno tym, że mamy kosmetyki z całeeeego świata! Polskie produkty także tam znajdziemy ale w mniejszej ilości :) Nowe pudełka wychodzą co miesiąc i zawierają 5-6 kosmetyków w wersji miniaturek i pełno-wymiarowych produktów.

4 lis 2016

NOWOŚCI OD MYGIFTDNA.PL


  Kolejne przesyłka i kolejne zadowolenie z firmy MyGiftDna. Tym razem postanowiłam przetestować dla Was kilka  bardzo praktycznych produktów.
Kalendarz i kubek termiczny to rzeczy, które przydadzą mi się ogromnie!

STATISTIC

FOLLOWERS